gazetadirekte September 23, 2020

Rrjetet sociale cilësohen si një nga arritjet më të mëdha të teknologjisë, pasi kanë shkurtuar distancat dhe kanë ndikuar pozitivisht në shumë fusha të jetës./ Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Mirëpo rrjetet sociale shihen si […]

gazetadirekte September 23, 2020

lda Bejleri është një prej moderatoreve më të komentuara në mediat rozë në Shqipëri.Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Moderatorja sportive njihet për fotot e saj tejet provokuese që poston në rrjetet sociale, me të cilat tërheq jo pak vëmëndje, falë formave të shkëlqyera fizike që ajo posedon. […]

gazetadirekte September 23, 2020

Mëngjesin e sotëm, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani ka njoftuar se do të rikthehet në ekran.Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Kohët e fundit ishte përfolur se mund të kishim një rikthim të “Big Brother”, apo të porgramit “1001 pse”, të cilin vetë Arbana e […]

gazetadirekte September 23, 2020

12 çiftet e çuditshme që bota ka parë ndonjëherë Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Dashuria është e verbër, me të vërtetë! Amazon Amanda dhe Sergio Miranda Flavio Briatore dhe Elisabetta Gregoraci Anton Kraft dhe Kina Bell Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen […]

gazetadirekte September 18, 2020

Pothuajse një jetë të tërë Ibrahim Islami nga fshati Dumnicë e kaloi në mërgim.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Por, ndryshe nga shumë të tjerë, ai nuk e kishte marrë këtë rrugë për të mos u kthyer një kohë të gjatë. Ndërkohë, së fundmi ai la gjithçka në […]