gazetadirekte September 23, 2020

Bebe Rexha është pa dyshim një nga këngëtaret më të famshme shqiptare në arenën ndërkombëtare.Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Fama e saj ka kapur majat brenda një kohe të shkurtër, ku shumë këngë të saj janë kthyer në hite dhe kanë kryesuar renditjet muzikore për javë me rradhë.

Ndërkohë këngëtarja shqiptare njihet për temperamentin e saj, ku shpesh herë bën deklarata të forta në rrjetet sociale, por edhe nëpër intervista të ndryshme.

Së fundmi, në një intervistë për revistën IOL, Bebe Rexha ka folur për jetën e saj private.

Teksa u pyet nëse një pjesë e femrave aktrojnë gjatë s*ksit, ajo u shpreh:

Sinqerisht, unë jam e egër në shtrat. Unë nuk gënjej. Nuk më intereson, unë e them nëse nuk jam e lumtur.”
Kujtojmë që këngëtarja ka pasur edhe mosmarrëveshje të herë pas hershme me babain e saj për shkak të skenave “të nxehta” në videoklipet e saj.

Më i fundit ishte për klipin e këngës “Last Hurrah”, ku i ati i kërkoi Bebes që të mos realizojë më skena të tilla.Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*