Month: June 2020

gazetadirekte June 30, 2020

Një efektiv policie në Florida është filmuar teksa ka kapur me duar një piton gjigant.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Joseph Cabrera, efektivi i departamentit të policisë në Pembroke teksa i është përgjigjur një telefonate të mbrëmjen e së martës kur një gjarpër gjigant është parë në mes […]

gazetadirekte June 30, 2020

Një zjarrfikës në Georgia të SHBA-ve ka pritur një fëmijë i cili po nga një apartament i përfshirë tërësisht nga flakët. Ngjarja dramatike është filmuar nga kamera e vendosur në helmetën e një zjarrfikësi tjetër. Është e paqartë nëse fëmija i rrëshqet nga dora, apo personi tjetër e hodhi qëllimisht atë në krahët e kapitenit […]