Month: February 2020

gazetadirekte February 14, 2020

Përfitimet e qepës janë konfirmuar nga shumë studime shkencore. Ata nxisin sistemin imunitar, balancojnë hormonet, përmirësojnë shëndetin e zemrës, qetësojnë nervat.me poshte keni videon me receten! Qepët ndihmojnë gjithashtu duke ulur nivelin e kolesterolit, përmirësojnë elasticitetin e enëve të gj.akut dhe rregullojnë presionin e gja. kut. Për më tepër, ato ulin nivelin e sheqerit në […]

gazetadirekte February 14, 2020

Reperi i njohur Stresi dhe Keisi edhe pas ndarjes vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media, madje prej ditësh janë përfolur për një rikthim. Sot, në kuadër të “Shën Valentinit”, dyshimi se ata janë sërish bashkë, është më i fortë se kurrë. Keisi ka publikuar së fundmi në Instastory një moment romantik nga “Shën […]