LATEST ARTICLES

HABlT gruaja: Burri nuk ma bën qejfin mirë, ja çfarë i bëra…!!!

Historia e nje gruaje te martuar dhe me dy femije po marros rrjetin. Historia e saj eshte rrefyer per tabloidin britanik “The Sun”.Ja rrëfimi...

E harroi Mevlanin fare? Antonela në takim me Rinianin shtrirë në lëndinë, Arjan Konomi:...

Një takim ndryshe ishte ai i Antonelës dhe Rinianit që u transmetua ditën e sotme. Të dy të shtrirë në barin jeshil duke shijuar rrezet...

U nda nga Bearti, Tea i habit të gjithë/ Del në kafe me Olsa...

Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, për një kohë të gjatë ka qenë krye e mediave roze, për shkak të lidhjes me ish-konkurrentin nga...

Bora Zemanin e njohni te gjithe por nuk do ta besoni sa vjecare eshte...

Bora është tepër aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj, ndërsa sot ka kujtuar për fansat...

Blerona Zeqiri: Nëse dëshironi të dobësohuni vajza, bëjeni këtë gjë

Blerona Zeqiri: Nëse dëshironi të dobësohuni vajza, bëjeni këtë gjë! Blerona Zeqiri ishte nKosove Show kete jave ku ka folur per shume tema private...

Ivica Dacic Dridhe Gjithe Ballkanin Zbulon Sekretin E Madh Te Albin Kurtit Kur Ishte...

Krye tari i parlamentit serb Ivica Daçiq ka vazh.duar te merret me kryeministrin e Kosoves, Albin Kurti. Daçiq gjate dites se djesh.me me Kurtin...

A e keni ditur se kjo këngëtare bukuroshe është motra e Labinot Tahirit

Labinot Tahiri ka kënduar një kohë edhe me motrën e tij.Ajo quhet Anduena Tahiri, shkruan arbresh.info. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një baladë emri i...

Babai më ka thënë se Shqiptarët janë Trima edhe njerëz të Besës, Kroati bën...

Një i ri nga Kroacia përmes videove të ndryshme në rrjete sociale po e tregon dashurinë që ka për Kosovën dhe shqiptarët në përgjithësi.Ai...

Bënte s*ks me kolegen pas humbjes së madhe, burri rrëfen pengun që po e...

E dashur Deidre, Unë jam burrë i martuar, por e kam tradhëtuar gruan me kolegen e zyrës. Kisha nevojë për dikë që të flisja, por...

Kërkoi që ti pastronte nga koronavirusi dhe i lan paratë në lavatriçe, i riu...

Larja e parave nuk është ide e mirë, siç e ka zbuluar një korenao-jugor, por ka futur paratë në rrobalarëse për t’i pastruar ato...